Beyazgül Urfa’da Coşkuyla Karşılandı


Bu haber 2018-12-02 11:10:26 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir.

Ak Parti İl Başkanlığı önünde halka seslenen Beyazgül, "Şanlıurfa gösterdiği coşkuyla kararını vermiştir. Şanlıurfa Ak Pati demiş, Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da Beyazgül'ü seçmiştir." dedi.

 

Adaylığı ile ilgili halka seslenen Zeynel Abidin Beyazgül, "Şanlıurfa'ya geldiğimde, havaalanından Ak Parti İl Başkanlığına kadar var olan coşku, Şanlıurfa'nın bizimle birlikte olduğunu bir kez daha gösterdi. Şanlıurfa kararını vermiş. Şanlıurfa Ak Parti diyor, Beyazgül diyor. Biz 2 milyon kişiye hizmet için bu yola çıktık. Allahın yolundan başka hiçbir yerde eğilmemek için bu yola çıktık. Hedefimiz Şanlıurfa'da 14 belediyeyi almaktır. Şanlıurfa Türkiye rekorunu kıracak. Gece gündüz çalışarak bu coşkuya layık olacağız. Şanlıurfa'da Ak Parti'nin kazandığı tarih bugün, 1 Aralık'tır. Çünkü vatandaşlar artık konuyu biliyor. Çünkü bir memlekette hükümet, milletvekilleri, belediye başkanları, kanaat önderleri, STK'lar, muhtarlar ve bütün dinamiklerimiz ele ele vermiştir. Bütün bunlar el ele vermezse zaten orada bir kazanım beklenmez." diye konuştu. 

 

"Şanlıurfalılar, çözümün nerede olduğunu biliyor." diyen Beyazgül, "Şanlıurfa'da birçok sorun vardır ama bu sorunlar karşısında olan kadro, nasıl çözüme kavuşacağını biliyor. Bizim en önemli özelliğimiz birlik ve beraberliği içerisinde olmamızdır. Bu birlik ve beraberliği devam ettirme gibi mecburiyetimiz de var. İnşallah Şanlıurfa'ya yakışır bir şekilde hizmet etmemizi Allah nasip eder. Ben bugüne hamd ediyorum." şeklinde konuştu. 

 

Vatandaşların bu coşkusunun bir mesaj niteliğinde olduğunu belirten Başkan Adayı Beyazgül, "Var olan bu coşku aslında bize mesaj veriyor. Bu mesaj da 'Biz sizi sevdik, size inandık,bizim sorunlarımızı çözmek için sizi vazifelendirdik.' deniliyor. Bu coşkunun anlamı budur. Şanlıurfa, en genç nüfusa sahip ildir. Burada işsizliğin olduğunu biliyoruz. Bunu için de Şanlıurfa halkı bizim birliğimize katılacak. Bunun için de sandıkları patlatmamız lazım. Geleceğe ilişkin umutlarımızı çoğaltmamız lazım. Gücümüzü birleştirmemiz lazım. Yani biz sorunların neler olduğunun ve nasıl çözüleceğinin bilincindeyiz. Mütevazi, birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız. Birçok ilçe belediye başkan aday adayları da yarış içerisindedir. Bunlar da bir şekilde projelerini anlatarak ve hizmet için yola çıkmaya çalışıyor. Onlara da başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

 

 

Şanlıurfalıların dualarını önemsediklerini sözlerine ekleyen Beyazgül, "Peygamberler şehri Şanlıurfa'ya herkesin bir sevgisi vardır. Bunu bir inanç, bir mutluluk vesilesi olarak kabul edeceğiz ama halkımızın da dualarını önemsiyoruz. Fakirin, kimsesizlerin dualarını almayı Rabbim bize nasip etsin. Çaresizin, engellinin, hastanın tüm çaresinin buradaki kadro olmasının bilincindeyiz. Hizmetkarlık yapmak için biz bu yola çıktık. Hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan basın mensuplarımıza ve bizi coşkuyla karşılayan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım." şeklinde ifade etti.

ETİKETLER : urfa beyazgül
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Şanlıurfada haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
ŞANLIURFA'NIN EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYESİ HANGİSİ?
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
HİLVAN BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BOZOVA BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
HALFETİ BELEDİYESİ
HARRAN BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
EYYÜBİYE BELEDİYESİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
HİÇBİRİ
Tarafsız Haber Siteniz - Gündem Özel - Şanlıurfa Haber - Şanlıurfaspor - Urfa Haber -
© Copyright 2013 Şanlıurfada. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA