Şanlıurfaspor Sahipsiz Kalmamalı!


Bu makale 2018-08-31 05:24:41 eklenmiş ve 461 kez görüntülenmiştir.

Son zamanlarda ciddi maddi sıkıntılarla gündeme gelen Şanlıurfa’mızın takımı Şanlıurfaspor’un sahipsiz kalışına sesiz kalınmamalıdır.

 

Zamanın valisi olan Cellattin Güvenç’in takım için Şanlıurfa’da ciddi temaslar yapıp Şanlıurfaspor’a maddi desteklerin sağlanması için verdiği çabaların sonucunda rahat nefes alması sağlanmıştı.

 

Şimdi ise takım için gecesini gündüzünü vererek mücadele eden başkan Emin Yetim bu zorlu mücadelesinde destek alamadığı için kırılma aşamasında hem takıma hem de başkan Emin Yetim’e destek verilmeli sahipsiz bırakılmamalıdır.

 

Kamuoyunda sürekli gündem de olan bu maddi krize dur demeli, Şanlıurfaspor’u yeniden bir üst lige yollamak için hem maddi hem de manevi desteklerin verilmesi gerekiyor. Bu konuda özellikle iş adamlarının sorumluluk alarak maddi sorunun giderilmesi için bağış yaparak takıma destek vermesi gerekiyor.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin yaptığı açıklamasın da, “işi bilenlerin takımın başına geçmesi gerektiğini” söyleyerek geri adım atması taraftarı ve yönetimi kırmıştır. Takımın sporla ilgili bir sorununun olmadığını kendiside biliyor. Maddi sorun ile spor arasında fark var yani başkan Emin Yetim gayet işini bilen ve oturduğu koltuğun hakkını vermekte sırf maddi sıkıntıların giderilmesi için kulüp başkanının maddi destek istemesi kimsenin ağrına gitmesin herkes görevini yaparak bu maddi sıkıntılardan takımını kurtarmalı ve sahip çıkmalıdır.

 

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin bu konuda başkan Emin Yetim’e sahip çıkarak gerekli yardım için bir çalışma başlatmalı Şanlıurfa olarak kentin takımı Şanlıurfaspor’a gerekli yardım ve desteğin verilmesi gerekiyor.

 

HAYDİ ŞANLIURFA TAKIMINA SAHİP ÇIK

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
ŞANLIURFA'NIN EN ÇOK ÇALIŞAN BELEDİYESİ HANGİSİ?
CEYLANPINAR BELEDİYESİ
HİLVAN BELEDİYESİ
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ
AKÇAKALE BELEDİYESİ
SİVEREK BELEDİYESİ
BOZOVA BELEDİYESİ
BİRECİK BELEDİYESİ
HALFETİ BELEDİYESİ
HARRAN BELEDİYESİ
KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ
HALİLİYE BELEDİYESİ
EYYÜBİYE BELEDİYESİ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
HİÇBİRİ
Tarafsız Haber Siteniz - Gündem Özel - Şanlıurfa Haber - Şanlıurfaspor - Urfa Haber -
© Copyright 2013 Şanlıurfada. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA